Evlencek arkadaşın en yakin arkadaşlarından biri satanist, ve etkili birisi. Nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz?

Yazıyı Paylaşabilirsiniz...Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Arkadasim ve esi Islamiyet’i yasamaya calisiyorlar, ama o kizin etkisi oluyor. Bu durum bizi inanilmaz bir sekilde uzuyor ve hatta bazen kizdiriyor. Lutfen, bir ‘yol haritasi’ soyleyin. O kizla ne yapilmali? Arkadasimin hanimi onu seviyor, arkadasim goz gore gore hanimini kaybetmek istemiyor. Yardimci olun lutfen!

1 Cevap

Yazıyı Paylaşabilirsiniz...Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Bu konuda yapılacak şey, bilgilendirme ve takiptir. Bilgi şeytanın en sevmediği şeydir. Şeytan cahilleri kandırır ve inandırır. Bileni yani alimi kandıramaz. Bu yüzden satanizm konusunda bilgilenmek ve etrafı aydınlatmak gerekir. Bu konuda size bir kitap tavsiye edebiliriz Şu adrese müracaat ediniz:
http://www.kitapkaynagi.com/product/isik-yayinlari/satanizm-girdabi-ve-sahte-metafizik-akimlar
Ayrıca Mehmet Şeker’in Dikkat Şeytan Var adlı kitabı da güzeldir. Şu adrese müracaat ediniz: 
http://www.kitapkaynagi.com/product/isik-yayinlari/dikkat-seytan-var
Bu kitaplar okunarak söz konusu akımla alakalı olarak arkadaşınızın hanımı bilgilendirilir. Bilgisi iyi olursa, o kızın tesirinde kalmaz, hatta inşaallah onu gittiği yanlış yoldan çevirir.. 
Selametle kalın

#1

Cevap girmek için ütfen giriş yapın veya Kayıt Olun ...