Fotograf cekmek ve diger seyler nazar cektirirmi?

Sorular ve CevaplarıKategori: Metafizik (Ruh, Şeytan, Cin, Rüyalar, vb.)Fotograf cekmek ve diger seyler nazar cektirirmi?
sinanilm’in profil fotoğrafısinanilm önce 4 ay sordu
Yazıyı Paylaşabilirsiniz...Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Mesela bir dostla zaman gecirdiginde fotograf cekiyorsan ve iyi sozler koyuyorsun, yada kedinin fotografini cekiyorsun bunlari sosyal medyaya paylasiyorsun, yada diyelim ki ben evlensem ve baska birisi evlense ve esiyle belkide cocuklariyla beraber fotograflar koysa (bir suru bildigim insanlar bunu yapiyor, kendi inanic grupdan bile, bu son seyi, ve eskiden ben korkardim onlara nazar deyecek) veyatda halkin onunde esinle sevgi gostermek el tutmak gibi.  sinir nerde? acikca sevdigin mali veyatda sevdigin insanlari icin sevgi gosterebilirmi sosyal medyada yada haytada. insanlar buyukler bile bunu yapiyor kafam karisiyor. 

1 Cevaplandı
Hikmet.Net Admin’in profil fotoğrafıHikmet.Net Admin Personel cevaplandı 2 ay önce
Yazıyı Paylaşabilirsiniz...Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Bazı insanların nazarları çok kuvvetlidir. Sosyal medyada insanlar genelde güzel anlarını, mutluluklarını paylaşıyorlar. Bu mutluluğa, bu güzelliğe sahip olmayan insanlar da bu fotoğraflara bakıyor ve onların gıpta damarlarını tahrik ediyor. Bu açıdan insanlar özellikle nefisleri yönüyle bu fotoğraflara bakarlarsa nazar değme ihtimali çok yüksek. Bu açılardan da dikkatli olmakta fayda var. Hayırlı günler..