Halk seviyesi

Sorular ve CevaplarıHalk seviyesi
ferat21’in profil fotoğrafıferat21 önce 7 ay sordu
Yazıyı Paylaşabilirsiniz...Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Merhabalar Değerli Abilerim.. 
Bağışlayın! Sorum yok, uyarım var:(
“Kur’an’da Kurban” isimli makele FAZLA akademik olmuş. Ben üniversite mezunuyum, fazla ve farklı ifadeleri halkın anlayacağı seviyede değil. Yanisi, Üniversite mezumluğum bile yetmedi sade&net anlamaya;) Bu site çok çok büyük boşluğu dolduruyor (inşallah). Devamını sizlerden diliyorum, Allah’tan dileniyorum..
Benim beslenmem iyi güzel de , çevremin de istifadesine sunmak istiyor iken, “yeni ümit dergisi” formatındaki tafsilatlı/akademik metinleri PAYLAŞAMIYORUM!
YÜ dergisi seviyesi doğru değil, sağlıklı, değil, isabetli değil diye düşünüyorum..?
Yazılar DAHA kısa tutulsa müthiş olur.? Ör; Bakara 44 VE45 diye belirtirken bile, VE kırpılmalı,yerine  (-,) olabilir..? 
Kaynak bilgisi en sona kaymalı..?
Dil, HALKIN SEVİYESİNDE/AYARINDA olmalı.. 
Sevgi&Muhabbetle.. 

Start your code here
1 Cevaplandı
Hikmet.Net Admin’in profil fotoğrafıHikmet.Net Admin Personel cevaplandı 6 ay önce
Yazıyı Paylaşabilirsiniz...Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Yeni Ümit dergisinde yazılmış yazıları sitemize eklemek ve böylece sitemizdeki çeşitliliği artırmak niyetiyle yapmıştık. Ancak ifade ettiğiniz gibi kendi yazdığımız yazılarda yazıların gündelik ihtiyacı görecek şekilde ve sade yazmaya gayret ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz. 
Bizi twitter’dan takip edebilirsiniz. Adresimiz @HikmetNet99 Hayırlı günler…