Gönüllü olarak bizimle çalışmak ister misiniz?

Hikmet.net sitesi olarak insanların her türden dinî sorularına cevap vermeye, sorunlarını çözmelerine yardımcı olmaya ve dinî konularda doğru bakış açısını yakalamaları adına yönlendirmelerde bulunmaya çalışıyoruz. Ancak konular ve sorular çok çeşitli ve pek çok alanla ilgili olabiliyor. Malum olduğu üzere herkes her konuda söz söyleme yetkinliğine sahip olamaz. Bu açığı, yapılacak araştırmalarla kapatabilseniz de bunca konu ve alanla ilgili araştırma yapmak çok ciddi mesai ve insan gücü gerektiriyor.

İşte bu sebeple, gönüllü olarak bizimle çalışmak isteyen, farklı alanlarda uzmanlığı ya da en azından bir konuda bir çalışması olan kişilerden istifade etmek, başka bir deyişle onların bilgi ve birikimlerini insanlarımızın istifadesine sunmak istiyoruz.

Bu, sitedeki bir bölümün editörlüğünü veya editör yardımcılığını üstlenmek şeklinde olabileceği gibi, bir alan ya da bir konuyla ilgili olarak gelen sorulara verilecek cevap noktasında yardımcı olma, danışmanlık yapma da olabilir.
Bu hususta bize katılmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda bazı konu başlıkları bulacaksınız. Bunlardan herhangi birinde uzmanlığınız varsa onu işaretleyebilir, başka bir konuda yardımcı olmak isterseniz en alttaki bölmeye yazabilirsiniz.

Amacımız, Rabbimize iyi bir kul olma noktasında insanları doğru yönlendirebilmek, insanların dünya ahiret saadetine ermeleri için çalışmak ve bu uğurda hiçbir sorularının cevapsız, hiçbir sorunlarının çözümsüz kalmamasına gayret etmektir.

hikmet_beyaz_logo

Linkler

İşbirliğiyle...

© Telif Hakkı 2023, Tüm Hakları Saklıdır  | hikmet.net