DESTEĞİNİZLE GÜZEL YARINLARA!

Sitemize vereceğiniz destekle, hizmetlerimizin daha verimli ve daha profesyonel olmasına, daha geniş bir daireye yayılmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Hikmet.net ailesi olarak, destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Banka

Patreon

PayPal

Patreon

Sitemize Patreon üzerinden de bağışta bulunabilirsiniz. Hikmet.net ailesi olarak, destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

1. Paket
€10 / month

Sitemize vereceğiniz destekle, hizmetlerimizin daha verimli ve daha profesyonel olmasına, daha geniş bir daireye yayılmasına katkı sağlayabilirsiniz.

2. Paket
€20 / month

Sitemize vereceğiniz destekle, hizmetlerimizin daha verimli ve daha profesyonel olmasına,
daha geniş bir daireye yayılmasına katkı sağlayabilirsiniz.

3. Paket
€50 / month

Fıkıh danışma heyetimizi güçlendirebilir;
heyet azalarından çok sorulan konularda araştırma yazıları hazırlamalarını sağlayabiliriz.

4. Paket
€100 / month

Fıkıh danışma heyetimizi güçlendirebilir;
heyet azalarından çok sorulan konularda araştırma yazıları hazırlamalarını sağlayabiliriz.

5. Paket
€250 / month

Fıkhın yanında, diğer İslâmî ilimlerden uzmanları da danışma
heyetimize katabilir
ya da her bir ilim dalında ayrı
heyetler kurabiliriz.

6. Paket
€500 / month

Temel alanları itibariyle tıp, ekonomi, eğitim, aile danışmanlığı, pdr gibi farklı sahalarda tecrübesi olan bir uzman kadrosunun bizimle birlikte çalışmasını, sitemize içerik üretmelerini sağlayabiliriz.

7. Paket
€1000 / month

Yazılı içeriğin yanında sesli ve görüntülü içerik oluşturma noktasında
ilim adamları, uzmanlar ve teknisyenlerden
destek alabiliriz.

DESTEKLERİNİZ ÖNEMLİ

Sizlerden, pek çok farklı konuda pek çok soru geliyor. Hiçbirini cevapsız bırakmamaya çalışıyoruz ama kısıtlı bir ekiple bu bir yere kadar mümkün oluyor. Sitemize vereceğiniz destekle, hizmetlerimizin daha verimli ve daha profesyonel olmasına, daha geniş bir daireye yayılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Daha iyi maddi imkanlarla şu gibi projeleri gerçekleştirebiliriz:

01

Fıkıh danışma heyetimizi güçlendirebilir; heyet azalarından sitemize daha çok vakit ayırmalarını, gündeme düşen ve çok sorulan konularda araştırma yazıları ve makaleler hazırlamalarını… sağlayabiliriz.

02

Fıkhın yanında, diğer İslâmî ilimlerden uzmanları da danışma heyetimize katabilir ya da her bir ilim dalında ayrı heyetler kurabiliriz. Onlardan da yukarıda bahsi geçen konularda hizmet alabiliriz.

03

Temel alanları itibariyle tıp, ekonomi, eğitim, aile danışmanlığı, pdr gibi farklı sahalarda tecrübesi olan bir uzman kadrosunun bizimle birlikte çalışmasını, sitemize içerik üretmelerini sağlayabilir ve onlardan, alanlarıyla ilgili konulardaki problemlerin çözümünde konunun tahlilinden hükmün oluşum aşamasına kadar bizimle beraber olmaları şeklinde hizmet alabiliriz.

04

Yazılı içeriğin yanında sesli ve görüntülü içerik oluşturma noktasında ilim adamları, uzmanlar ve teknisyenlerden destek alabiliriz.

PayPal

Sitemize PayPal üzerinden de bağışta bulunabilirsiniz. Hikmet.net ailesi olarak, destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

HAKKIMIZDA

Hikmet.net, her türlü dinî, ahlakî ve sosyal soru ve sorunların doğru cevap ve çözümlerini bulmaya çalışan ve bulduğu cevapları okuyucularıyla paylaşan bir platformdur. Amacı, bu konularda insanlara rehberlik etmek ve doğru bilgilere ulaşmalarını sağlamaktır.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte bilgiye ulaşmak kolaylaşsa da, pek çok bilgi arasında hangisinin doğru olduğunu tespit her zaman aynı şekilde kolay olmamaktadır. Hikmet.net; itikat, ibadet, muamelat, ahlak gibi dinin şümulüne giren her konuda ortaya çıkan veya akla gelen soruların doğru cevaplarını bulmaya ve insanlara ulaştırmaya çalışan bir sitedir.

Banka Bilgileri

Hikmet Plattformen

IBAN: SE88 5000 0000 0528 7107 1756

BIC: ESSESESS

Swish företag: 123 208 54 88 - Plattformen

hikmet_beyaz_logo

Linkler

İşbirliğiyle...

© Telif Hakkı 2023, Tüm Hakları Saklıdır  | hikmet.net